• Výzva s názvom “1000hours outside”

  17. januára 2024 Od redaktor

  Rozbieha sa nám nový rok a s ním aj rôzne predsavzatia a výzvy. V týchto dňoch bola žiakom 5. ročníka prostredníctvom hodín Výtvarnej výchovy predstavená výzva s názvom 1000hours outside, čo v preklade znamená 1000hodín vonku. Ide o výzvu, ktorou chceme podporiť to, aby deti trávili viac času vonku. 

  Piataci dostali omaľovánku The Firts 100, teda prvých 100 hodín (viď foto), v ktorej majú za každú hodinu denne strávenú vonku vyfarbiť 1 políčko. 1 hodina vonku = jedno vyfarbené políčko. Nič zložité!

  Povzbudzujeme teda aj ostatných žiakov i rodičov, aby sa do tejto výzvy zapojili a podporili tak deti v tom, aby viac času trávili na čerstvom vzduchu! Odporúčame si omaľovánku umiestniť na viditeľné miesto, nech je pre Vás každodennou motiváciou.

  Viac o projekte a konkrétne omaľovánky si viete stiahnuť zadarmo na tomto odkaze: https://www.1000hoursoutside.com/

  Mgr. Zuzana Martiniaková

   

Hore