• Rekonštrukcia školskej jedálne

  3. decembra 2020 Od redaktor

  Vážení rodičia, milí žiaci, keďže dňa 9.12. 2020 začne prebiehať čiastočná rekonštrukcia školskej jedálne a kuchyne, na ktorú na nám podarili získať finančné prostriedky od nášho zriaďovateľa, musíme pristúpiť k uzavretiu školskej jedálne v čase od 9.12.2020.

  Vaše deti budú v tomto čase dostávať na obed balíčky so suchou stravou. Na dni 21.-22. 12. 2020 plánujeme z týchto dôvodov udeliť riaditeľské voľno pre žiakov, čiže pôjde o 8 pracovných dní, kedy bude musieť byť jedáleň zatvorená.

  Myslím, že všetci viete, že jedáleň aj kuchyňa už rekonštrukciu nutne potrebuje nielen z estetických, ale hlavne hygienických dôvodov, preto veríme, že pochopíte túto situáciu a podporíte nás. Všetky rekonštrukcie sa nedajú plánovať na letné prázdniny a financie nám boli pridelené v tomto čase.

  ŠKD bude fungovať v bežnom režime.

  Veľmi pekne ďakujeme za pochopenie a tešíme sa všetci na vynovené priestory.

  Váš tím FAB KE 🙂

Hore