• Deň učiteľov – ocenenie

  30. marca 2021 Od redaktor

  Pri príležitosti Dňa učiteľov bola ocenená zriaďovateľom školy –  Mestom Košice naša pani učiteľka Mgr. Zuzana Tomčíková. Pri tejto príležitosti sme mali na škole vzácnu návštevu – pána primátora Košíc Ing. Jaroslava Polačeka s pani námestníčkou Mgr. Luciou Gurbaľovou a pani vedúcou odboru školstva Mgr. Beátou Lopušniakovou.

  Pán primátor prišiel osobne odovzdať ocenenie a hlavne poďakovať našej kolegynke Mgr. Zuzke Tomčíkovej za prácu, ktorú odvádza na tejto škole, za jej prístup k žiakom, rodičom a celému vyučovaciemu procesu.

  Poprial nám všetkým veľa úspechov v našej ďalšej práci a touto cestou pozdravil všetkých našich žiakov, rodičov a kolegov, pretože my všetci sme naša škola :-).

  My sa chceme veľmi pekne poďakovať za návštevu, prejavenú dôveru a pevne verím, že sa všetci budeme naďalej snažiť o stále lepší život na našej škole po každej stránke.

  Váš tím FAB KE 🙂

   

   

Hore