• 29. marca 2021 Od redaktor

Aj v týchto krízových dňoch  žiaci na nás nezabudli a naši prváci z triedy 1.C pripravili pre svoju pani učiteľku Mgr. Janku Keherovú a pani vychovávateľku Mišku Kováčovú milé prekvapenie ku Dňu učiteľov v podobe nádherného plagátu s poďakovaním. Prekvapenie prichystali aj pre vedenie školy, pani zástupkyňu a pani riaditeľku, ktorým zarecitovali krásnu básničku a.

• 29. marca 2021 Od redaktor

Milí rodičia, deti, priatelia školy Aj keď prežívame zvláštnu dobu, všetci veríme, že sa raz skončí a život sa vráti do svojich koľají. Preto aj my sa začíname pozerať do budúceho školského roka, ktorý príde určite, či už v takej alebo onakej podobe. Preto si dovoľujeme Vás všetkých, našich budúcich prvákov a rodičov, pozvať na.