• 26. októbra 2020 Od redaktor

Vážení rodičia Vzhľadom k opatreniam Ministerstva školstva dochádza k týmto zmenám: Ranná ŠKD bude v prevádzke od 7:00 – 7:30, každý deň. ŠKD bude fungovať každý deň do 16:30. Prosíme všetkých rodičov, aby dodržiavali tieto časy, ďakujeme. stupeň pokračuje vo vyučovaní bez zmien. stupeň bude mať dištančné vyučovanie. Žiaci boli oboznámení s rozvrhmi triednymi učiteľmi..

• 26. októbra 2020 Od redaktor

Dňa 23. 10. 2020 sa na škole aj napriek všetkým nepríjemným okolnostiam uskutočnil Deň jabĺčka – deň zdravej výživy, samozrejme za dodržiavania všetkých opatrení. Deti si pripomenuli zdravú výživu, prečo je dôležité sa zdravo stravovať a pripravili si na tvorivých dielňach pekné výrobky. Touto akciou sme aj ukončili projekt VÚB banky – Komunitné granty, vďaka.